el el el el masalski

Sponsorzy Klubu:

Przygotowania do rundy wiosennej 2014/15


TRANSFERY DO KLUBU:

- Maciej Tataj ( Pogoń Siedlce )
- Mateusz Gliński ( Polonia Warszawa )
- Witold Rudnicki ( GKP Targówek )
- Maciej Kurowicki ( powrót z wypożyczenia, Naprzód Brwinów )
- Sebastian Olczak ( Pogoń Siedlce )
- Mateusz Sołtys ( KS Łomianki )


TRANSFERY Z KLUBU:

- Michał Kołba ( ŁKS Łódź )
- Bartłomiej Nowak- (Błonianka?)
-Bartłomiej Czarnecki (Mszczonowianka)
- Jakub Gnoiński ( zawieszenie kariery ) 
- Kordian Latos ( szuka klubu )
- Piotr Ćwik ( szuka klubu )

SPARINGI ZIMA 2015:

Pogoń - Mazur Karczew 9-0
Pelikan Łowicz - Pogoń 3-1
Mazowsze Grójec - Pogoń 2-3
Pogoń - Mszczonowianka 3-2
Ursus Warszawa - Pogoń 1-2
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Pogoń 1-1
ŁKS Łódź - Pogoń 1-1
Ożarowianka - Pogoń 1-1
Radomiak - Pogoń 0-0


NAJBLIŻSZY SPARING:

       Kosa Konstancin - Pogoń (28.02.2015, sobota, godz.13:00, w Ursusie)

Najbliższy mecz

Rywal: Start Otwock (Dom)

2015-03-14 godz. 15:00

Ostatni mecz

Legia II Warszawa

Rywal: Legia II Warszawa (Dom)

1-4

Partnerzy

  Nazwa Mecze Punkty Bramki
1 Radomiak Radom 17 42 33-8
2 Ursus Warszawa 17 31 26-12
3 Broń Radom 17 28 34-23
4 Pelikan Łowicz 17 28 25-15
5 ŁKS Łódź 17 25 19-19
6 Legia II Warszawa 17 24 27-27
7 Sokół Aleksandrów Łódzki 17 24 20-16
8 Pilica Białobrzegi 17 24 30-27
9 Świt Nowy Dwór Maz. 17 23 18-25
10 Pogoń II Siedlce 17 21 24-30
11 Warta Sieradz 17 21 25-30
12 Start Otwock 17 21 31-31
13 Lechia Tomaszów 17 20 18-18
14 Pogoń Grodzisk Maz. 17 19 19-26
15 Polonia Warszawa 17 18 28-29
16 Omega Kleszczów 17 17 22-27
17 WKS Wieluń 17 15 19-37
18 GKP Targówek 17 14 21-39
Mecz Data Godzina
Start Otwock - Pogoń Grodzisk Maz. 2014-08-09 11:00
Pogoń Grodzisk Maz. - Pilica Białobrzegi 2014-08-16 17:00
Radomiak Radom - Pogoń Grodzisk Maz. 2014-08-20 17:00
Pogoń Grodzisk Maz. - Sokół Aleksandrów Łódzki 2014-08-23 17:00
Warta Sieradz - Pogoń Grodzisk Maz. 2014-08-30 17:00
Pogoń Grodzisk Maz. - Polonia Warszawa 2014-09-03 17:00
Lechia Tomaszów - Pogoń Grodzisk Maz. 2014-09-06 17:00
Pogoń Grodzisk Maz. - Świt Nowy Dwór Maz. 2014-09-13 13:00
Pelikan Łowicz - Pogoń Grodzisk Maz. 2014-09-17 17:00
GKP Targówek - Pogoń Grodzisk Maz. 2014-09-20 14:00
Pogoń Grodzisk Maz. - Pogoń II Siedlce 2014-09-27 16:00
Broń Radom - Pogoń Grodzisk Maz. 2014-10-04 19:00
Pogoń Grodzisk Maz. - Ursus Warszawa 2014-10-11 15:00
ŁKS Łódź - Pogoń Grodzisk Maz. 2014-10-19 15:00
Pogoń Grodzisk Maz. - Omega Kleszczów 2014-10-25 14:00
WKS Wieluń - Pogoń Grodzisk Maz. 2014-11-08 13:30
Pogoń Grodzisk Maz. - Legia II Warszawa 2014-11-15 13:00
Pogoń Grodzisk Maz. - Start Otwock 2015-03-14 15:00
Pilica Białobrzegi - Pogoń Grodzisk Maz. 2015-03-15 15:00
Pogoń Grodzisk Maz. - Radomiak Radom 2015-03-28 16:00
Pogoń Grodzisk Maz. - Warta Sieradz 2015-04-04 15:00
Polonia Warszawa - Pogoń Grodzisk Maz. 2015-04-12 15:00
Pogoń Grodzisk Maz. - Lechia Tomaszów 2015-04-18 15:00
Pogoń Grodzisk Maz. - Pelikan Łowicz 2015-04-25 17:00
Pogoń Grodzisk Maz. - GKP Targówek 2015-05-01 15:00
Pogoń II Siedlce - Pogoń Grodzisk Maz. 2015-05-06 17:00
Pogoń Grodzisk Maz. - Broń Radom 2015-05-09 17:00
Ursus Warszawa - Pogoń Grodzisk Maz. 2015-05-16 17:00
Pogoń Grodzisk Maz. - ŁKS Łódź 2015-05-23 17:00
Pogoń Grodzisk Maz. - WKS Wieluń 2015-06-06 17:00

el el