el el el el masalski

Sponsorzy Klubu:

Weekend z Pogonią.

Sobota 2018-04-28
U9 : godz. 10:00 Pogoń II Grodzisk - FC KOMORÓW / Orlik ul.Nadarzyńska
U15 : godz. 11:00 ORLĘTA MROKÓW -  Pogoń Grodzisk 
U19 : godz. 12:00 AP Agape Białołęka -  Pogoń Grodzisk Maz.
U12 : godz. 12:00 UNIA WARSZAWA - Pogoń Grodzisk Maz.
U10 : godz. 12:00 JAGUAR II MICHAŁOWICE -  Pogoń III Grodzisk 
U11 : godz. 12:30 KS Ursus W-wa - GKS Pogoń Grodzisk Maz.
IV liga seniorów : godz. 14:00 Pogoń Grodzisk -  NAPRZÓD SKÓRZEC / M4
U10 : godz. 14:00 DERBY 356 WARSZAWA - Pogoń Grodzisk
U13 : godz. 15:30 LKS Chlebnia - Pogoń Grodzisk 
U16 : godz. 17:00 Piast Piastów -  Pogoń Grodzisk 
LO seniorów : godz. 17:00 Pogoń II Grodzisk - KS Teresin / M4

Niedziela 2018-04-29
U9 : godz. 11:00 Relax Radziwiłłów - Pogoń Grodzisk .
U10 : godz. 11:30 Znicz III Pruszków - Pogoń II Grodzisk 
U11 : godz. 12:30 Błonianka II - Pogoń II Grodzisk
U14 : godz. 14:00 Pogoń Grodzisk - FC KOMORÓW / M4
U17 : godz. 15:00 SEMP II Ursynów - Pogoń Grodzisk
U14 : godz. 16:00 Pogoń II Grodzisk. - Orion-Puls Cegłów / M4

* mecze u siebie oznaczono kolorem czerwonym

Najbliższy mecz

Rywal: Pilica Białobrzegi (Dom)

2018-05-12 godz. 17:00

Ostatni mecz

Sparta Jazgarzew

Rywal: Sparta Jazgarzew (Wyjazd)

1-2

Partnerzy

  Nazwa Mecze Punkty Bramki
1 Pilica Białobrzegi 18 40 36-11
2 Mszczonowianka Mszczonów 18 38 39-24
3 Sparta Jazgarzew 18 33 39-33
4 Broń Radom 17 33 45-23
5 KS Błonianka 19 33 36-26
6 Mazur Karczew 19 32 39-27
7 Energia Kozienice 17 31 36-26
8 Oskar Przysucha 18 31 39-24
9 Pogoń Grodzisk Maz. 18 28 36-20
10 MKS Piaseczno 19 25 38-29
11 Wilga Garwolin 18 22 24-42
12 LKS Jedlińsk 17 20 25-25
13 Znicz II Pruszków 18 14 20-36
14 LKS Promna 18 10 19-46
15 Naprzód Skórzec 18 9 23-62
16 Perła Złotokłos 18 7 10-50
Mecz Data Godzina
Pogoń Grodzisk Maz. - Mszczonowianka Mszczonów 2017-07-10 15:00
LKS Jedlińsk - Pogoń Grodzisk Maz. 2017-08-13 16:00
LKS Promna - Pogoń Grodzisk Maz. 2017-09-02
Pogoń Grodzisk Maz. - Perła Złotokłos 2017-09-09 13:00
Naprzód Skórzec - Pogoń Grodzisk Maz. 2017-09-16 16:30
Pogoń Grodzisk Maz. - MKS Piaseczno 2017-09-23 13:00
Pilica Białobrzegi - Pogoń Grodzisk Maz. 2017-09-30 15:00
Pogoń Grodzisk Maz. - KS Błonianka 2017-10-21 14:00
Pogoń Grodzisk Maz. - Broń Radom 2017-11-12 13:00
Mazur Karczew - Pogoń Grodzisk Maz. 2018-03-24
Pogoń Grodzisk Maz. - Oskar Przysucha 2018-03-30 16:30
Sparta Jazgarzew - Pogoń Grodzisk Maz. 2018-04-08 11:00
Pogoń Grodzisk Maz. - LKS Promna 2018-04-14 13:00
Pogoń Grodzisk Maz. - LKS Jedlińsk 2018-04-18 17:00
Pogoń Grodzisk Maz. - Pilica Białobrzegi 2018-05-12 17:00

el el